Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Ubezpieczenia

Concordia 

W Banku Spółdzielczym w Prudniku mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy ubezpieczeń. Decydując się na ubezpieczenie z nami, macie Państwo pewność wyboru najlepszej oferty.
 
Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 330 Bankami. 
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.
 
Concordię Ubezpieczenia tworzą: Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital S.A., które w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeń.
 
Szczegółowe informacje można uzyskać we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego w Prudniku oraz na stronie internetowej Concordia Ubezpieczenia.

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka
Concordia Agro to pakiet ubezpieczeń majątkowych, który poza ochroną budynków obejmuje również zabezpieczenie pozostałego mienia od skutków pożaru czy kradzieży. Zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z NNW i OC. Concordia Agro to idealny pakiet dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego gospodarstwa. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/concordia-agro,15.html
Brak opisu obrazka
Concordia Agro Ekspert to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możesz chronić maszyny i sprzęt rolniczy Twojego gospodarstwa przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy kradzieżą. Wypłacone odszkodowanie pozwoli Tobie na naprawę lub zakup maszyn. Pomyśl o ubezpieczeniu już teraz. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/concordia-agroekspert,16.html 
Brak opisu obrazka
Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/concordiaauto,3.html
Brak opisu obrazka
Concordia DOM to ubezpieczenie domów i mieszkań (również w budowie), budowli, garaży i budynków gospodarczych. Obejmuje także wyposażenie mieszkań, odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym Ubezpieczającego i jego bliskich, oszklenie i kolektory słoneczne. Produkt ten idealnie łączy potrzebę zabezpieczenia kredytu mieszkaniowego i hipotecznego oraz zabezpieczenie majątku, a zakres ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych może zostać rozbudowany o kolejne ryzyka w celu uzyskania satysfakcjonującego poziomu ochrony. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/concordiadom,61.html
Brak opisu obrazka
Prowadzenie firmy to ciągłe wyzwania i ryzyko. Jej bezpieczeństwo finansowe może być zagrożone przez pożar, zalanie, kradzież, czy inne zdarzenie losowe, których nie potrafisz obecnie określić. Nie pozwól się zaskoczyć – z odpowiednią polisą nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek losu. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/przedsiebiorca/produkt/majatek-firmy/concordiafirma,37.html 
Brak opisu obrazka
Concordia Profit to pakiet ubezpieczeń majątkowych, który zapewni Twojej firmie ochronę finansową w razie nieprzewidzianych zdarzeń takich jak: awaria, wybuch czy kradzież. Specjalnie dopasowany  do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa pakiet obejmuje najczęściej występujące w działalności gospodarczej ryzyka. Chroń majątek swojego przedsiębiorstwa - bądź bezpieczny. 
Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/przedsiebiorca/produkt/majatek-firmy/concordiaprofit,1.html
Brak opisu obrazka
Concordia Turysta to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy, możecie podróżować spokojnie, nie martwiąc się o ewentualne wypadki za granicą. Ubezpieczony jest również Wasz bagaż i odpowiedzialność cywilna. Concordia Turysta to poczucie bezpieczeństwa i gwarancja pomocy podczas podróży. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twojarodzina/concordia-turysta,9.html
Ubezpieczenie online kliknij link:
Brak opisu obrazka
NNW Indywidualne to ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od  następstw nieszczęśliwych wypadków. Masz możliwość ubezpieczenia się w jednym z najszerszych  zakresów dostępnych na rynku. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/nnwindywidualne,7.html
Brak opisu obrazka
Sprawnie funkcjonujące gospodarstwo to powód do zadowolenia. Anomalie pogodowe mogą zniszczyć budynki, w których znajdują się zwierzęta. Może to przekreślić wszystkie wysiłki i zachwiać opłacalność produkcji. Zadbaj o swoje stado i uniknij strat – ubezpiecz zwierzęta. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/ubezpieczenie-zwierzatz-doplatami-z-budzetu-panstwa,19.html .
Brak opisu obrazka
Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników  pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dodatkowo do 65% składki opłaci budżet Państwa. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/ubezpieczenie-uprawrolnych,41.html 
Brak opisu obrazka
Życie Komfort jest produktem uniwersalnym, który zabezpiecza Kredytobiorcę na wypadek niepożądanych zdarzeń takich jak ciężka choroba, wypadek, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby. Produkt ten może służyć zabezpieczeniu spłaty różnego rodzaju umów zadłużeniowych. Życie Komfort jest także produktem dedykowanym Klientom Banku, którzy nie posiadają umów kredytowych, ale mimo tego chcą zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych. 
Więcej informacji do pobrania:  
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/zycie-komfort,60.html 
Wersja XML